Postcode · Belt-Schutsloot, Overijssel
Postcode 8066: Bevolkingssamenstelling en migratieachtergrond
Op 1 januari 2026 woonden in postcode 8066 in Belt-Schutsloot 595 mensen. Van hen heeft 3,4% (20 personen) een migratieachtergrond: zij zijn zelf in het buitenland geboren of hebben ten minste één ouder die daar is geboren. Dat is lager dan het aandeel in de gemeente Steenwijkerland (12,9%) en lager dan het landelijk gemiddelde (29,1%). De grootste herkomstgroepen zijn Indonesië (0,84%), Duitsland (0,84%) en Polen (0,84%). Van de inwoners met een migratieachtergrond is 25,0% zelf in het buitenland geboren. Sinds 2022 is het aandeel gestegen met 0,8 procentpunt.
- Inwoners
- 595 op 1 januari 2026
- Migratieachtergrond
- 3,4% 20 personen
- In het buitenland geboren
- 25,0% van wie een migratieachtergrond heeft
- Verandering sinds 2022
- +0,8 %-punt in aandeel met migratieachtergrond
Kaart
Aandeel inwoners met een migratieachtergrond in deze postcode en de omliggende postcodes.
Waar inwoners vandaan komen
Herkomst van inwoners op 1 januari 2026, als aandeel van alle inwoners.
Nederlandse herkomst en migratieachtergrond
- Nederlandse herkomst 96,6% 575
- Migratieachtergrond 3,4% 20
Grootste herkomstgroepen
Eerste en tweede generatie
Inwoners met een migratieachtergrond, naar of zij zelf in het buitenland zijn geboren.
- In het buitenland geboren (eerste generatie) 25,0% 5
- In Nederland geboren (tweede generatie) 50,0% 10
Mannen en vrouwen
- Mannen
- 310
- Vrouwen
- 285
Vergeleken met alle postcodes
Ontwikkeling sinds 1998
Aandeel inwoners met een migratieachtergrond, vergeleken met grotere gebieden.
- 8066
- Steenwijkerland
- Nederland
Toon als tabel
| Jaar | 8066 | Steenwijkerland | Nederland |
|---|---|---|---|
| 1998 | 1,7% | 6,0% | 16,7% |
| 1999 | 2,5% | 5,9% | 17,1% |
| 2000 | 3,4% | 5,8% | 17,5% |
| 2001 | 3,4% | 6,4% | 18,0% |
| 2002 | 2,5% | 7,3% | 18,4% |
| 2003 | 1,7% | 7,2% | 18,8% |
| 2004 | 2,5% | 7,0% | 19,0% |
| 2005 | 1,7% | 6,3% | 19,2% |
| 2006 | 1,7% | 6,4% | 19,3% |
| 2007 | 1,7% | 6,5% | 19,4% |
| 2008 | 1,7% | 6,5% | 19,6% |
| 2009 | 1,7% | 6,8% | 19,9% |
| 2010 | 1,7% | 6,8% | 20,3% |
| 2011 | 1,7% | 6,9% | 20,6% |
| 2012 | 1,7% | 7,0% | 20,9% |
| 2013 | 1,8% | 7,0% | 21,1% |
| 2014 | 2,6% | 7,2% | 21,4% |
| 2015 | 2,6% | 7,5% | 21,7% |
| 2016 | 1,8% | 7,8% | 22,1% |
| 2017 | 1,8% | 8,0% | 22,6% |
| 2018 | 1,8% | 8,3% | 23,1% |
| 2019 | 2,6% | 8,5% | 23,6% |
| 2020 | 2,7% | 8,8% | 24,2% |
| 2021 | 0,89% | 9,0% | 24,6% |
| 2022 | 2,6% | 10,2% | 26,0% |
| 2023 | 2,5% | 11,3% | 27,1% |
| 2024 | 1,7% | 11,9% | 27,9% |
| 2025 | 2,5% | 12,4% | 28,5% |
| 2026 | 3,4% | 12,9% | 29,1% |
In 2022 is het CBS overgestapt op een nieuwe indeling naar herkomst. Tot en met 2021 toont de lijn de oude cijfers over “migratieachtergrond”; in de overlapjaren is een kleine breuk te zien (landelijk circa +0,8 punt).
Postcodes in de buurt
Alle cijfers
Aantal inwoners per herkomstgroep op 1 januari. Cijfers tot en met 2021 volgen de oude CBS-indeling.
| Jaar | Totaal inwoners | Nederlandse herkomst | Migratieachtergrond | Europa | Buiten Europa | Turkije | Marokko | Suriname | Indonesië | Nederlandse Cariben | Duitsland | Polen | België | Overig Europa | Overig Afrika | Overig Azië | Overig Amerika en Oceanië | Westerse migratieachtergrond | Niet-westerse migratieachtergrond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1998 | 585 | 570 | 10 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 |
| 1999 | 595 | 580 | 15 | 10 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 15 | 5 |
| 2000 | 595 | 575 | 20 | 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 5 |
| 2001 | 595 | 580 | 20 | 10 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 5 |
| 2002 | 590 | 570 | 15 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 |
| 2003 | 600 | 590 | 10 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 15 | 5 |
| 2004 | 590 | 575 | 15 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 5 |
| 2005 | 600 | 590 | 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 |
| 2006 | 590 | 575 | 10 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 |
| 2007 | 575 | 565 | 10 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 10 | 5 |
| 2008 | 575 | 560 | 10 | 5 | 10 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 10 | 0 |
| 2009 | 590 | 580 | 10 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 |
| 2010 | 590 | 575 | 10 | 10 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 |
| 2011 | 575 | 560 | 10 | 5 | 5 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 5 |
| 2012 | 575 | 570 | 10 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 10 | 5 |
| 2013 | 560 | 555 | 10 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 10 | 0 |
| 2014 | 570 | 555 | 15 | 5 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 | 10 | 0 |
| 2015 | 570 | 555 | 15 | 10 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 15 | 0 |
| 2016 | 560 | 550 | 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 |
| 2017 | 565 | 555 | 10 | 5 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 5 |
| 2018 | 565 | 555 | 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 |
| 2019 | 580 | 565 | 15 | 10 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 10 | 0 |
| 2020 | 560 | 545 | 15 | 10 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 15 | 0 |
| 2021 | 560 | 555 | 5 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 |
| 2022 | 585 | 575 | 15 | 5 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 10 | 0 |
| 2023 | 600 | 590 | 15 | 10 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 |
| 2024 | 590 | 580 | 10 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | – | – |
| 2025 | 605 | 590 | 15 | 10 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | – | – |
| 2026 | 595 | 575 | 20 | 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | – | – |
Definities en methode · CBS 85640NED (2022–2026), 83503NED (1998–2023)